Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.HUAWEI ve Turkcell'in üst düzey yöneticilerinin katılımıyla yapılan basın toplantısında; Akıllı telefonların Huawei Mobil Servis (HMS) desteği ile Türk kullanıcılarına tanıtımı ve Turkcell'in desteğinin bu açıdan önemi hakkında açıklamalar yapıldı. HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Genel Müdürü Wang Seth basın toplantısı açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Huawei Mobil Servisleri'nin (HMS) 'in tanıtıldığı ve Turkcell'in uygulamalarını bu platforma taşıdığını duyurduğu basın toplantısında taraflar bir işbirliği anlaşması da imzaladılar. Turkcell, önümüzdeki dönemde HMS destekli Huawei telefon sayısının 1 milyon olacağını söyledi. Turkcell aynı zamanda Huawei'nin HMS ekosisteminden karşılıklı olarak yararlanmak için işbirliği yapan ilk GSM operatörü oldu.

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang Açılış konuşmasında, Turkcell ile gerçekleştirilen önemli ortaklıklara olan mutluluğunu ifade ederek, "Türkiye'de 17 yıllık bir geçmişe sahibiz. Bugün & # 39 Türkiye'de teknoloji konusunda yenilikçi gelişmelere yatırım yapan ilk gün ve yardım etmeye devam ediyoruz.Bu nedenle, 2019 yılındaki zorlu yaptırımlara rağmen, Türkiye'deki beklentilerimizi düşürdük ve Turkcell ile güçlü bir işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. HMS destekli akıllı telefonlarımızla Türk kullanıcılarına ulaşıyoruz ve bu sayede Turkcell yöneticilerine değerli destekleri için teşekkür ediyoruz. ”

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu Küresel Başkan Yardımcısı Wang Yanmin HUAWEI ve küresel mobil uygulamalar ekosistemi için tarihi bir gün geçirdiğini; Huawei, şu anda 194.000 çalışanı ile 170'ten fazla ülkede faaliyet gösteren küresel bir şirket. Huawei, 2019'da küresel olarak bazı zorluklarla karşılaştı. Huawei, bu koşullar altında yoluna devam etmeyi seçti ve bu amaçla daha yenilikçi ve güçlü bir ekosistem uygulamak için çalışmaya başladı. Huawei Mobil Servisleri ile hem tüketiciler hem de geliştiriciler için yeni bir mobil dünya yaratmayı hedefliyoruz. Turkcell, değerli uygulamalarını Huawei Mobil Servislerine entegre eden dünyanın ilk GSM operatörlerinden biridir. Ayrıca Huawei'nin HMS ekosisteminden karşılıklı olarak yararlanmak için işbirliği yapan ilk GSM operatörüdür. “

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan yaptığı konuşmada, "Huawei daha önce Türkiye'de bir ilke imza attı ve çok önemli çalışmalar yapıyoruz. İki büyük marka arasındaki bu işbirliğinden son derece gurur duyuyoruz. Turkcell olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler ve ürünler sunmaktır.Bu proje ile müşterilerimizin cep telefonu pazarında daha fazla alternatif sunmasını sağlayacağız. 39; alışveriş yolculukları değişti, satın alma kriterleri değişti Satış sonrası servis ağı ve yedek parça tedarikinin önemi kullanıcı trendlerinde ön plandadır Resmi distribütörler tarafından ithal edilen ve üretilen cihazlar, yasal olarak garanti kapsamı vb. Son yıllarda, internetteki ürün incelemelerini göz önünde bulundurarak ürünleri seçtiklerini ekleyebiliriz. istedikleri teknoloji fiyat performans değerlendirmesi ile tercihlerini belirlemektedir. Bugüne kadar görülmeyen bu işbirliği sayesinde önümüzdeki dönemde Huawei Mobile Services (HMS) ile 1 milyon telefon satmayı hedefliyoruz. İşbirliğinin bir parçası olarak, Nisan ayı başında mağazalarımızda ve çevrimiçi kanallarımızda sunacağımız Huawei cep telefonlarına Turkcell'in yaklaşık 30 uygulamasını dahil etmek için HMS entegrasyonunu başlattık. Müşterilerimizin Huawei ile yaptığımız yeni işbirliğinin sinerjisinden memnun kalacağını umuyoruz. “

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.