Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

                          

TÜMGİAD Tüm girişimci ve iş insanları derneği ve  Tüm  üretici kooperatifler güç birliğinin  İl  teşkilatları ;2021 çalışma programı kapsamında yurt genelinde yoğun şekilde faaliyetlere başladı.

Tümgiad Antalya İl Başkanı Nurcihan UĞUREL  üretici esnaflarla görüşmeler yaparken, ,İl genel sekreteri Ayşe İNCE  üretici kadın kooperatifleri ,Antalya  Tümgiad Gençlik Kulübü  il başkanı Ahsengül İNCE  ise hayata geçirilecek gençlik projeleri kapsamında Antalyalı Gençlerle el ele verip istişarelerde bulunuyor.

  

 

Tümgiad Adana İl Başkanı Mahmut Gökbörü CANBAZ  ve il teşkilat üyeleri Adana genelinde faaliyet gösteren üretici kadın kooperatifleri ,üretici esnaflar ile görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor.

 

Tümgiad Gençlik Kulübü Kayseri İl başkanı Muhammed Fatif BASUT, hayata geçirilecek olan  Tümgiad Gençlik kulübü projeleri için Kayserili girişimci ve genç iş insanları ile görüşmelerini hızlandırdı.

 

Tümgiad Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Melahat BAYRAM ve İl teşkilat kadrosu Karabük İlçe belediyeleri ziyaretlerinde bulunuyor.

 

 

http://www.tumgiad.com.tr

 

 

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.