Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.Toplantının açılış konuşmasını yapan ve soruları cevaplayan Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, "Dünya hızla değişiyor, koronavirüs salgını nedeniyle yeni bir kavram olan sosyal hayatımıza girdi Uzaktan, iş yapma yolları hızla değişmeye başladı, sosyal mesafe birçok insanı evde tuttuğu için davranışsal eğilimlerde büyük değişiklikler görüyoruz. birbirleriyle, aileleriyle, çalışanlarıyla ve müşterileriyle farklı kanallar aracılığıyla farklı iletişim kurabilirler.
V ve geleneksel medya aniden popülaritesini yeniden kazandı. Bu arada, fiziksel ürünlere duyulan ihtiyaç e-ticaret talebini yeni seviyelere yükseltmiş, e-ticarette 4 yılda alınabilecek yol 4 haftada alınmıştır. Daha önce özel indirim günlerinde kırılan rekor sayıları günlük normal seviyeler olarak görülür. Bugün Logitech olarak, bu ev ekosisteminde hem şirketlere hem de çalışanlara ve bireysel kullanıcılara fayda sağlıyoruz.

Satışlarımızı incelediğimizde, bireysel kullanıcıların web kameralarına ve kulaklıklara olan yatırımlarını artırdıklarını, oyun kategorisinde ise Logitech G ürünlerinden fare ve klavye satışlarının arttığını gözlemliyoruz. Öte yandan, kamu kurumlarının da Logitech Video Konferans sistemlerine ciddi bir yatırımı vardır. TV'lerde izlediğimiz birçok canlı konferans bağlantısı Logitech ürünleriyle sağlanır. Logitech olarak değişen tüketici alışkanlıklarını ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürünlerimizi buna göre tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile insanların evden çalışmasını veya evde keyifli vakit geçirmesini sağlayacak her türlü talebe cevap verebilecek bir konumda bulunuyoruz. Dedi.

Toplantının ikinci bölümünde "Yeni Normaller, Yeni Dinamikler" başlıklı sunumunda Teknoloji İletişimcisi oldu. Sertaç Doğanay, son gelişmelerin teknolojik eğilimler boyutunu tartıştı. Sertaç Doğanay, “2025 yılı tahminleri bu yıl çok kısa sürede gerçekleşmeye başladı. Bu süreçte, eğilimler aktif yaşama hızla dahil edilirken, üretim yolunun da değişeceği öngörüsü ortaya çıkmıştır. Asya kıtasını tehdit eden SARS ve Covid-19 gibi salgınlar bize dünyada kırılgan üretim ve hammadde arzının ne olduğunu gösterdi. Dedi.

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.