Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

 

 

KRAF  Üretim Projesi kapsamında   oluşturulan TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ Sorumlusu Sn.Nurcihan UĞUREL :   Ülkemizde  kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odasının Congresium Fuar Merkezinde düzenlediği “Türkiye Kooperatifler Fuarı” ‘na  Kraf Projemiz kapsamında el ele verdiğimiz kooperatiflerimizle birlikte TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ olarak biz de katılıyoruz.

Kooperatiflerimiz ile halkımızın buluşmasını sağlayarak kooperatif ürünlerinin tanıtılması ve kooperatiflerin ticari kapasitelerinin artırılması amacıyla düzenlenen  fuarda, kooperatiflerimizin e-ticaret ağına dahil olabilmeleri, ticaret hacimlerini genişletmeleri, bilinirliklerini artırmaları ve ürünlerini ulusal platformda pazarlamaları amacıyla e-ticaret sektöründen temsilciler davet edilerek bağlantı kurmaları sağlanacaktır. Bununla birlikte, perakende ticaret sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin temsilcileri davet edilerek kooperatiflerle aralarında ikili iş bağlantıları kurabilmeleri sağlanacak, ihtiyaç duyulan alanlarla kooperatiflere bilgilendirmeler yapılacaktır. açıklamalarında bulundu.

Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği’ni temsilen;Kooperatifler  Güç Birliği  Sorumlumuz  Nurcihan UĞUREL ve Karabük İl Başkanı Melahat BAYRAM katılacaktır.TÜMGİAD Ailesi olarak fuara katılan -pandemi sebebiyle katılamayan tüm kooperatiflerimize hayırlı çalışmalar dileriz.

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.