Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.Emekli maaşları ne zaman ödenecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bayrama sayılı günler kala vatandaşlara sevindiren haber Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi. Emekli bayram ikramiyelerinin 6-7 Mayıs tarihleri arasında ödeneceği müjdesinin ardından vatandaşlar bayramın 13-15 Mayıs tarihleri arasına geliyor olması nedeniyle emekli maaşlarının erken ödenmesine ilişkin de bir beklentiye girdi. Peki emekli maaşları bayramdan önce yatacak mı?

EMEKLİ MAAŞLARI BAYRAMDAN ÖNCE YATACAK MI?

Emekli maaşları bayramdan önce yatıp yatmayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmazken hali hazırda devam eden 17 günlük sokağa çıkma yasağının bayramda da devam edeceği göz önünde bulundurulursa bayramdan önce emekli ikramiyelerinin hesaplara yatırılması beklenmiyor. Konuya dair resmi bir açıklama geldiği takdirde haberimiz güncellenecektir.

BAYRAM İKRAMİYELERİ 6-7 MAYIS’TA YATACAK?

12,5 milyon emekli 6-7 Mayıs tarihleri arasında emekli ikramiyelerini alabilecek. Emekli vatandaşlar kendilerine /ikametlerine en yakın bankamatiklere gidip emekli bayram ikramiyelerini çekebilecek.

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.