Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.Olası yangınlarda veya olumsuz hava şartlarında acil durum çağrısı yapan yerel itfaiye şirketlerine;

Rosenbauer’ın vereceği operasyonel idare sistem bileşenleri ve doğru direktifler sayesinde acil duruma hava müdahale edebilecek.

Rosenbauer; acil durum ekiplerini sahasında yangın güvenliği haritaları, tehlikeli madde analizi ve araç kurtarma amaçlı içeren operasyon yönetimine sahip.

DJI'ın drone filo yönetim yazılımı

Rosenbauer Uluslararası CEO'su Dieter Siegel, DJI iş birliği düşünüyorum düşüncelerini "Acil yardım ekipleri, çok kısıtlı yalnızca kritik kararlar almak için kalıyor. DJI'la çalışıyoruz yangınla mücadele ve afet yönetiminde veri tabanlı entegre. sözleriyle ifade etti.

DJI Başkanı Roger Luo da “DJI olarak Rosenbauer’in itfaiyecilere acil müdahale ve afet yardımı güçlendirme vizyonunu desteklemekten gurur duyuyoruz. Bu iş birliği için itfaiyecileri ve arama kurtarma ekiplerini güçlendirecek ve bu teknolojiden yararlanmalarını kullanabilirsiniz dron teklifleri sunmayı amaçlıyoruz. ” dedi.

İki şirket, acil müdahale ve itfaiye araçlarının dron teknolojisinden faydalanması için birlikte çalışmayı sürdürecek.

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.