Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.Bang & Olufsen şık tasarımlı ürünleriyle dikkat çekerken bu ürün gamına bir de oyuncu kulaklığı ekledi. Kulaklığın fiyatı 500 dolar ve bu kulaklık en az Xbox Series X kadar pahalı. Şirket,ilk kablosuz oyun kulaklığı olan Beoplay Portal’ı duyurdu. Ürün, şirketin imza niteliğindeki sofistike tasarımına sahip ve ortalama kulaklıklara oranla daha fazla özelliğe sahip.

BANG & OLUFSEN BEOPLAY PORTAL ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Kulaklık Xbox ekosistemi düşünülerek geliştirildiği için eşleştirme düğmesine basarak Series X, Series S, Xbox One’a veya Xbox Kablosuz adaptörünün takılı olduğu bir bilgisayara kolaylıkla bağlanabiliyor. Öte yandan diğer cihazlar için (Bluetooth adaptörünü veriyorsanız diğer konsollar dahil) Bluetooth 5.1 üzerinden eşzamanlı bağlantıyı da destekliyor. Bu şekilde, oyun seslerinden tamamen kopmadan çağrıları yanıtlayabiliyorsunuz.

Kulaklığın siyah, gri ve lacivert olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunuyor. Kablosuz kulaklık modelinde uyarlanabilir aktif gürültü engelleme (ANC) ve bir konsola kablosuz olarak bağlandığında veya USB-C aracılığıyla bir PC’ye bağlandığında otomatik olarak etkinleştirilen bir oyun ses moduna (kulaklığın şarjını da aldığı bağlantı noktası) da sahip olduğunu belirtelim. Bunların ötesinde kulaklıkta 3,5 mm giriş bulunuyor.

Bang & Olufsen Beoplay Portal modeli hem iOS cihazlarla hem de Android cihazlarla mobil uygulaması vasıtasıyla iletişim kurabiliyor. Cihazdasanallaştırılmış surround ses atmosferi için Dolby Atmos destekli 40 mm sürücülere yer verilmiş. Sade tasarımının altında282 gram ağırlığında bulunuyor ve diğer Xbox kulaklıklarına kıyasla oldukça hafif olduğu anlamına geliyor.

Bu oyun kulaklığı, hem Bluetooth hem de Xbox Kablosuz versiyonu üzerinden bağlandığınızda ve aktif gürültü giderme özelliğini kullandığınızda tek tam şarj ile 12 saate kadar dayanabilir. Sadece Bluetooth ve gürültü engelleme kullanıyorsanız, Bang & Olufsen 24 saate kadar kullanım sunabiliyor.

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.