Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

 

Antalya Finike Milli eğitim müdürü Sayın Cengiz COŞKUN’un önderliğinde başlatılan “KÖY OKULLARIMIZA  KÜTÜPHANE” Projesine  Tümgiad Gençlik kulübü olarak da destek verildi.

Tümgiad Gençlik kulübü,Kumluca Yörük Türkmen derneği,Birlik Beraberlik Dayanışma derneği ve Yörük Türkmen Bacıları Kadın Girişimi üretim ve işletme kooperatifi el ele vererek proje kapsamında Yalnız,Günçalı,Yazır,Dağbağ ve Karadağ ilköğretim okullarının kütüphanelerine destekte bulundular.

 

 

  

 

 

Desteklerin daha çok köy okuluna ulaşmasını hedeflediklerini belirten Finike İlçe Milli Eğitim müdürü Sayın Cengiz COŞKUN;

“Bugün Kumluca Tümgiad Gençlik Kulübü Başkanı Nurcihan Uğurel, Birlik Bereberlik Dayanışma Derneği İl Başkanı Özlem Özen, Yörük Türkmen Bacıları Kooperatifi Başkanı Ayşe İnce ve Ekipleri İle Yeşilköy, Yazır, Çamlıbel ve Dağbağ Mahallelerinde Açmış Olduğumuz EBA Destek Noktalarında Okuyan İlkokul Öğrencilerimizi Ziyaret Edip, Sınıf Kütüphanelerine Kitap Desteğinde Bulundular. Başkanlara ve Ekiplerine Kitap Destekleri İçin Teşekkür Ederim.”açıklamasında bulundu.

 

 

 

http://www.tumgiad.com.tr

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.