Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, yerli tıbbi solunum cihazı üretimini desteklediklerini belirterek, "Baykar olarak hızlı üretim için Biosys'i destekliyoruz ve 250 cihaz sipariş ediyoruz. karar verdim. " İfadeyi kullandı.

Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından yeni tür koronavirüs (Kovid-19) salgını hakkında bir video paylaştı.

Bayraktar, "Dünyadaki her yaşam bizim için çok değerlidir. Ulusal Teknoloji Hareketi tam olarak bugün, yarın için var. Yerli tıbbi solunum üretimini destekliyoruz." kullanılan ifadeler.

"Birlikte başaracağız"

Selçuk Bayraktar, bu mücadelenin diğer ayağının sağlık çalışanlarına hastaların tedavisi için doğru teknolojik cihazları sağlamak olduğunu belirtti ve şunları ekledi:

"Şu anda tüm dünya ülkeleri solunum cihazı eksikliğini gidermek için bir cihaz geliştiren tıbbi ventilatör üretimini sürdürdüler. Son zamanlarda, Türkiye'de Ar-Ge politikaları ve bunun sonucunda ortaya çıkan teknoloji girişimi yoğun bakım ventilatörleri Biosys geliştirdi Pilot seviyesinde üretildi ve ülkemizde başarıyla kullanılıyor.

Baykar olarak hızlı üretim ve 250 cihaz siparişi için Biosys'i desteklemeye karar verdik. Gerektiğinde ya da Türkiye'de sahip olduğumuz bu cihazlar, dost ve kardeş ülkelere hediyelerle ilgili devlet kurumlarımıza gönderilmeniz gerekecek. Ulusal Teknoloji Hareketi ruhunu kavrayan ve katkıda bulunmak isteyen tüm Teknofest paydaşlarımızı, ülkelerin kendi yerel ve ulusal teknolojilerini geliştirmelerinin ne kadar önemli olduğu bu dönemde bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. . Birlikte başaracağız. "

Please follow and like us:
error

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.